top of page
Kluczyki samochodu

O nas

Celem wypożyczalni samochodów Z PISKIEM OPON w Poznaniu jest zapewnienie Klientom wynajmu samochodów przy minimalnych formalnościach, konkurencyjnych cenach i w dobrej atmosferze, o którą bardzo dbamy. 

 

Oferowane przez nas auta to najnowsze modele topowych marek. Nasza flota to przede wszystkim auta premium, luksusowe oraz sportowe, które zadowolą najbardziej wymagających Klientów. Gwarantujemy czystość i idealny stan techniczny pojazdów.

 

Oferujemy wynajem krótko- i długoterminowy, a także wynajem auta z kierowcą. Nasi Klienci mogą również skorzystać z możliwości dostarczenia auta pod wskazany adres na terenie Poznania i okolic.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół wypożyczalni Z PISKIEM OPON

Profesjonalna obsługa

Zależy nam, aby zapewnić Ci jak najwyższą jakość usług oraz fachowe podejście. Oferujemy elastyczność w zakresie warunków wynajmu, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów. Jesteśmy pomocni w sytuacjach, które wymagają natychmiastowej reakcji, np. w przypadku kolizji lub nieszczęśliwego wypadku. 

Wypozyczalnia_samochodow_PISK_OPON_Pozna

Bogata i różnorodna oferta

Nasza wypożyczalnia oferuje szeroką gamę modeli z różnych segmentów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, dbamy o to, abyś miał możliwość różnorodnego wyboru. Posiadamy w swojej ofercie auta luksusowe i sportowe, a także pakowne kombi na rodzinną wycieczkę. Oferujemy modele cechują się jakością i niezawodnością w czasie użytkowania i eksploatacji.

Jakość i bezpieczeństwo

Nasza oferta obejmuje sprawdzone modele z najwyższej półki, dzięki czemu masz gwarancję jakości i bezpieczeństwa. Oferowane przez nas samochody są regularnie sprawdzane pod względem stanu technicznego, co gwarantuje ich niezawodność. Wszystkie wynajmowane pojazdy objęte są gwarancją oraz pełnym ubezpieczeniem i pakietem assistance.

Wypozyczalnia_samochodow_PISK_OPON_Pozna

Terminowość

Zdajemy sobie sprawę, że czas jest jednym z najważniejszych elementów dobrej współpracy. Cenimy Twój czas, dlatego zawsze podstawiamy auto punktualnie, zgodnie z ustalonym terminem, a formalności przy wynajmie załatwiamy w 10 minut. Jesteśmy pod telefonem zawsze, gdy nas potrzebujesz i pomagamy w niespodziewanych sytuacjach.

bottom of page