top of page
wnętrze samochodu

Wynajem długoterminowy

Wypożyczalnia samochodów Z PISKIEM OPON posiada szeroką ofertę pojazdów na wynajem na dłuższy okres. Sprostamy wszelkim wymaganiom, gdyż posiadamy pojazdy na każdą kieszeń. Korzystając z naszej floty, możesz się zawsze spodziewać nowego, czystego i pachnącego samochodu w pełni do Twojej dyspozycji.

Usługa wynajmu długoterminowego w Poznaniu to doskonały sposób na skorzystanie z samochodu przez osoby prywatne oraz firmy. Klienci indywidualni dodatkowo zyskują atrakcyjną formę użytkowania konkretnego pojazdu, natomiast przedsiębiorcy mają możliwość wzbogacenia swojej floty samochodowej.

 

Usługa polega na wypożyczeniu auta w abonamencie na okres od 1 do 5 lat. Jest często stosowana jako alternatywa dla klasycznego leasingu lub zakupu samochodu na własność, jeśli nie jest to konieczne. Klient opłaca jedynie stałą miesięczną stawkę, a przy tym użytkuje pojazd ponosząc jedynie koszty paliwa. Wynajem długoterminowy zakłada możliwość rezygnacji lub wymianę pojazdu w trakcie trwania abonamentu. 

Cena zależna jest od liczby dni najmu, klasy pojazdu oraz obecności dodatkowego wyposażenia. W cenie zawarty jest serwis, opony sezonowe oraz pełen pakiet usług ubezpieczeniowych.

Napisz do nas!

Przygotujemy dla Ciebie 

indywidualną ofertę na wynajem auta

tak szybko jak to możliwe.

Żadnych ukrytych kosztów

- przed odbiorem kluczyków wiesz ile zapłacisz!

Dziękujemy za wiadomość!

bottom of page